Kategoria: iPad

 • Jak zwiększyć pamięć (wolne miejsce) w iPhone?

  Jest to bardzo fajna i szybka sztuczka. Co więcej, nie jest potrzebne żadne, dodatkowe oprogramowanie by zwiększyć ilość wolnego miejsca w swoim iPhonie czy iPadzie. Każdy kto ma urządzenia o wielkości 16 GB, to prędzej czy później będzie brakowało pojemności.

 • Worms 3 i Angry Birds 2 za darmo w AppStore!!1

  Mega dobra wiadomość dla fanów kultowych gier na iPhone! Worms 3 oraz najnowsza wersja Angry Birds jest do pobrania za darmo z AppStore!

 • iPad 2 i problemy z iOS8

  No dobra, była wielka pompa przy najnowszej wersji iOS z numerkiem 8 i jak się okazało nie wyszło to najlepiej. Było i dalej jest mnóstwo rzeczy do poprawy. Aktualziacja 8.0.1 została wycofana, bo nie były problemy z łączeniem się z siecią GSM czy odblokowywaniem urządzenia przez TouchID. W tym całym zamieszaniu zapomniano o innych urządzeniach…

 • 9 porad jak zmniejszyć zużycie baterii w iPhonie

  Dzisiaj krótka piłka. Ciekawy wpis na temat wydłużania żywotności baterii w swoim telefonie (i innych urządzeniach z iOS). Odsyłam do wpisu na makoweabc.

 • O co chodzi z tym Flappy Bird?

  Miał być wpis o tym jak przejść Flappy Birds, jednak będzie o czym innym (też związane z tą grą). Gra która stała się hitem ostatnich dni w AppStore i Google Play Store dzisiaj nie będzie dostępna w obu tych sklepach.

 • iOS 7.x.x – Notatki się wyłączają?

  Kilku moich znajomych po aktualizacji oprogramowania na iPadzie w wersji od 7.0.1 i przez kolejne spotykało się z problemem, że aplikacja Notatki przestała działać. Tzn. działała, ale po chwili się wyłączała. Oczywiście da się to naprawić. Wystarczy zresetować wszystkie ustawienia. W iPadzie można to naprawić bardzo szybko :).

 • Naiwni fani Apple uwierzyli reklamie o wodoodpornym iPhonie

  Jak podaje serwis SkyNews, duża liczba użytkowników iPhone’ów i iPadów dała się nabrać na fałszywą reklamę Apple, które mówiła ich urządzenia po aktualizacji do iOS 7 staną się wodoszczelne!

 • Flick Shoot

  Flick Shoot to bardzo fajny symulator rzutów wolnych, który od dłuższego czasu wypełnia moje wolne chwile np. w komnacie westchnień :). Gra daje nam 7 trybów gry.   Arcade – Do dyspozycji mamy 12 piłek (żyć). Musimy zdobyć jak najwięcej punktów. Tournament – Jest już presja czasowa podczas której musimy przekroczyć określoną liczbę punktów. Dochodzą […]

 • Chcesz pobawić się iPadem pokrytym złotem?

  Jedź do Dubaju. A dokładniej do jednego z najbardziej luksusowych hoteli na świecie – Burdż al-Arab. Aby mój „pomacać” iPada obłożonego 24-karatowym złotem wystarczy zabookować sobie nockę w tym hotelu. Jest jeden haczyk. Trzeba zapłacić za nockę powyżej $1525 :). Jest to jedna z tańszych cen pokoi w tym hotelu. Ceny bowiem za jedno miejsce do spania na […]

 • Carmageddon – tylko dzisiaj na free!

  Szybki wpis. Każdy kto pamięta tą kultową grę – Carmageddon – to wie, że jest to gra MUST HAVE na swoim iOS! Dzisiaj gra pojawiła się w AppStore i tylko dzisiaj jest za darmo! Klik.

 • iPad / iPhone – tworzenie katalogów

  W raz z pojawieniem się iOS z numerkiem 4, Apple umożliwiło (w końcu) segregowanie aplikacji w katalogi. Wiele osób, szczególnie tych co lubią się lansować tym sprzętem najzwyczajniej w świecie nie wie o istnieniu takiej funkcjonalności. Jeżeli wie, to nie wie jak taką operację wykonać. Tak więc: jak stworzyć katalog na iPadzie lub iPhone’ie? Odpowiedź […]

 • Upadek iPada z 30km!

  Czego to nie zrobią producenci dodatków do urządzeń Apple aby rozreklamować swój produkt? WSZYSTKO! Tak się stało z jednym, białym iPadem. Jeden z producentów ochronnych obudów do iPadów przeprowadził dość nietypowy test, żeby nie powiedzieć ekstremalny! Pokazując, że ta ochronna obudowa potrafi przetrwać upadek z każdej wysokości, postanowili wysłać iPada balonem atmosferycznym w górę. Po […]

 • Steve Jobs – reinkarnacja :)

  W sieci pojawił się krótki, fajny komiks o reinkarnacji Steva Jobsa :). Nawiązuje on do religii jaką wyznawał Steve. Osobom ze słabym poczuciem humoru odradzam czytanie tego. Jak dla mnie, dowcip pierwsza klasa :). Autorem jest MattBorrs.com.

 • Apple said yes :)

  Bardzo fajna historia i przykład świetnego PR. Jak podaje macrumors, pewien mężczyzna zwrócił swojego, nowego iPada 2. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie kilka faktów: Apple bacznie obserwuje ilość zwrotów tego urządzenia, by wyłapać różne defekty – więc są czujni. Powód zwrotu był tak dziwny, że aż śmieszny. Była karteczka z napisem: […]

 • Niesamowita wydajność iPada 2

  Najnowszy tablet Apple w testach wydajnościowych spisuje się zaskakująco dobrze. Znacznie wyprzedza pierwszego iPada, a także rozkłada na łopatki konkurencję: