Kategoria: iOS

 • Podsumowanie afery ze spowalnianiem iPhone’ów

  Podsumowanie afery ze spowalnianiem iPhone’ów

  CEO Apple powiedział w jednym z wywiadów, że najnowsza wersja systemy iOS będzie umożliwiała wyłączenie opcji spowalniania telefonu. To efekt afery jaka wyszła na jaw w ostatnim czasie. W dalszej części wpisu dowiesz się wszystkiego na temat tej afery.

 • Google zaktualizowało YouTube na iOS. Rozwiązuje problemy z baterią

  Google zaktualizowało YouTube na iOS. Rozwiązuje problemy z baterią

  Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którym grzały się urządzenia z nadgryzionym jabłkiem podczas oglądania filmów na YouTube! Właśnie wyszła aktualizacja, która rozwiązuje ten problem.

 • Lista problemów z iOS11

  Premiera iOS 11 miała miejsce kilka dni temu. Większość rzuciła się na aktualizacje licząc na to, że wszystko będzie OK. Życie w takich sytuacjach bardzo szybko sprowadza na ziemię (jak przy każdej takiej większej aktualizacji) i pokazuje mnóstwo błędów w systemie.

 • Właśnie instaluję kolejną, publiczną wersję beta iOS 11

  Od wczoraj publiczni testerzy, czyli m.in. ja, mogą pobrać i zainstalować drugą wersję publiczną beta iOS 11. Druga wersja pojawia się dość szybko – zaledwie po 2 tygodniach od pierwszej wersji bety. Publiczna wersja beta iOS 11 odpowiada trzeciej wersji beta dla programistów.

 • iOS11 beta – moje pierwsze wrażenia z użytkowania tego systemu

  Kilka dni temu postanowiłem przystąpić do programu beta, by sprawdzić najnowszą wersję iOS oznaczoną numerkiem 11. Jest to moja pierwsza taka próba i w sumie nie wiedziałem czego się spodziewać. Sama nazwa „beta” daje trochę do myślenia – że coś może nie działać, mogą być bugi itp. I w sumie tak jest. Dodam, że iOS […]

 • Wi-Fi Calling w Orange i Play na iPhone’ach!

  Dobra wiadomość dla prawie wszystkich użytkowników iPhone’ów! Wraz z aktualizacją iOS 10.3 będzie można korzystać z opcji WiFi calling. Operatorzy komórkowi w Polsce który to obsługują to tytułowi Orange i Play oraz T-Mobile, który wprowadził tą funkcjonalność na początku stycznie tego roku. Operatorem, który nie obsługuje WiFi Calling jest już tylko Plus.

 • Najbardziej irytujący feature iOS 10!

  Od momentu premiery iOS10 minęło już trochę czasu. Udało mi się zapoznać z tą wersją systemu i muszę Wam powiedzieć, że jest jedna rzecz, którą Apple – pisząc kolokwialnie – zwaliło na całej linii. Hejtowany przez niektórych recenzentów design powiadomień czy brak minijacka to pikus!

 • Jak szybciej naładować telefon iPhone?

  Czy przypadkiem nie mieliście potrzeby naładować swój telefon szybciej niż normalnie? Za 20-30 min trzeba wyjść a telefon ma mało energii? Power banku nie masz. Zostało tylko gniazdko a czas ucieka. Jak szybciej naładować telefon iPhone? Dzisiaj przedstawiam Wam bardzo prosty trik, który stosuję w takich sytuacjach. Co więcej – bardzo fajnie działa.

 • Jak zwiększyć pamięć (wolne miejsce) w iPhone?

  Jest to bardzo fajna i szybka sztuczka. Co więcej, nie jest potrzebne żadne, dodatkowe oprogramowanie by zwiększyć ilość wolnego miejsca w swoim iPhonie czy iPadzie. Każdy kto ma urządzenia o wielkości 16 GB, to prędzej czy później będzie brakowało pojemności.

 • iPhone 5SE – cena, data premiery i gdzie kupić?

  iPhone 5SE – cena, data premiery i gdzie kupić?

  Kilka godzin temu zakończyła się prezentacja najnowszego modelu telefonu iPhone. Tym razem został on oznaczony symbolem SE. Można powiedzieć, że jest to pośrednia wersja między wersją 5S a 6 i 6+. Na szczęście, tym razem nie trzeba była czekać długo na datę premiery oraz ceny w Polsce.

 • 4 całkiem fajne bajery w iOS 9

  Wczoraj wszyscy posiadacze telefonów iPhone i iPadów mogą pobrać najnowszą wersję systemy iOS oznaczonego numerem 9. Dzisiaj chcę Wam przestawić 4 fajne bajery, które nie są takie oczywiste. Można by tego opisać znacznie więcej, ale wg mnie akurat te cztery zasługują na szczególną uwagę. Pobawiłem się nowym system i przedstawiam Wam bajery, które w jakiś sposób zwróciły […]

 • iPad 2 i problemy z iOS8

  No dobra, była wielka pompa przy najnowszej wersji iOS z numerkiem 8 i jak się okazało nie wyszło to najlepiej. Było i dalej jest mnóstwo rzeczy do poprawy. Aktualziacja 8.0.1 została wycofana, bo nie były problemy z łączeniem się z siecią GSM czy odblokowywaniem urządzenia przez TouchID. W tym całym zamieszaniu zapomniano o innych urządzeniach…

 • 9 porad jak zmniejszyć zużycie baterii w iPhonie

  Dzisiaj krótka piłka. Ciekawy wpis na temat wydłużania żywotności baterii w swoim telefonie (i innych urządzeniach z iOS). Odsyłam do wpisu na makoweabc.

 • O co chodzi z tym Flappy Bird?

  Miał być wpis o tym jak przejść Flappy Birds, jednak będzie o czym innym (też związane z tą grą). Gra która stała się hitem ostatnich dni w AppStore i Google Play Store dzisiaj nie będzie dostępna w obu tych sklepach.

 • iOS 7.x.x – Notatki się wyłączają?

  Kilku moich znajomych po aktualizacji oprogramowania na iPadzie w wersji od 7.0.1 i przez kolejne spotykało się z problemem, że aplikacja Notatki przestała działać. Tzn. działała, ale po chwili się wyłączała. Oczywiście da się to naprawić. Wystarczy zresetować wszystkie ustawienia. W iPadzie można to naprawić bardzo szybko :).