Kategoria: Ciekawostki

 • Nowy, tańszy MacBook Air w drugim kwartale 2018?

  Nowy, tańszy MacBook Air w drugim kwartale 2018?

  Zaczynają pojawiać się nowe informacje na temat MacBooka Air sugerujące, że nowy model może pojawić się w drugim kwartale 2018 roku.

 • Jedna ze słuchawek AirPodsów zapaliła się mieszkańcowi USA

  Jedna ze słuchawek AirPodsów zapaliła się mieszkańcowi USA

  O dużym szczęściu może mówić Jason Colon, jeden z mieszkańców Tampy (Floryda, USA). Podczas słuchania muzyki nad siłowni, zauważył, że jednej słuchawki AirPods wydobywa się biały dym.

 • Jaką wartość ma iPhone X dla Amerykanina?

  Jaką wartość ma iPhone X dla Amerykanina?

  Z każdą następną premierą Apple nas przyzwyczajało, że każdy nowy model jest coraz droższy. Temat poruszałem nawet w specjalnym wpisie na temat kursu dolara wg Apple. W sieci pojawiły się już pierwsze zestawienia cen iPhone’a X w innych krajach. Uważam jednak, że takie zestawiania nic nie mówią. To tylko suche liczby. Zastanawialiście się jaka jest […]

 • YouTube na iOS rozpala iPhony do czerwoności

  YouTube na iOS rozpala iPhony do czerwoności

  Dziwi mnie to, że ten problem dopiero teraz zyskał większy priorytet w Google. Odkąd pamiętam, że zawsze podczas oglądania filmów na aplikacji YouTube telefon Apple mocno się grzał. Doświadczam tego niemal codziennie na iPhone 5S z systemami iOS 10 i iOS 11.

 • Kurs dolara wg Apple

  Kurs dolara wg Apple

  Dzisiaj będzie bardzo krótki wpisik. Wiele osób narzeka na cenę najnowszego modelu telefonu Apple jakim jest iPhone X. I mają w tym bardzo dużo racji. Cena telefonu jest obrzydliwie duża. Wszystko za sprawą kursu dolara jaki koncern z Cupertino wyznaczył.

 • Tak będzie wyglądał iPhone 8!

  Jeden z developerów iOS odkrył rysunek iPhone’a 8. Wszystko za sprawą firmware’u do HomePoda – inteligentnego głośnika Apple. W jego kodzie źródłowym została zaszyta grafika przedstawiająca front telefonu! W dalszej części wpisu znaleziony obrazek oraz opis czujników znajdujących na pasku.

 • iPhone 8 będzie miał swoją premierę razem z iPhonem 7S, 3 kolory i ograniczona dostawa

  KGI Securities właśnie poinformowało, że ma nowe wiadomości na temat zbliżającej się we wrześniu konferencji Apple. KGI przewiduje, że Apple ogłosi wszystkie 3 modele telefonu iPhone (4,7-calowy LCD, 5,5-calowy wyświetlacz LCD, 5,8-calowy OLED) z zastrzeżeniem, że model OLED pojawi się później dla szerszej publiczności oraz dostępność tego modelu będzie mocno ograniczona.

 • Nowe kolory iPhone’a 8?

  Benjamin Geskin, który słynie z ciekawych przecieków na temat najnowszych modeli telefonu iPhone, na swoim Twitterze wypuścił kolejnego newsa wraz ze swoją autorską wizualizacją. Tym razem twierdzi, że iPhone 8 może mieć w swojej ofercie zupełnie nową gammę kolorów.

 • Właśnie instaluję kolejną, publiczną wersję beta iOS 11

  Od wczoraj publiczni testerzy, czyli m.in. ja, mogą pobrać i zainstalować drugą wersję publiczną beta iOS 11. Druga wersja pojawia się dość szybko – zaledwie po 2 tygodniach od pierwszej wersji bety. Publiczna wersja beta iOS 11 odpowiada trzeciej wersji beta dla programistów.

 • Czy tak będzie wyglądał iPhone 8?

  Benjamin Geskin na swoim Twitterze opublikował ciekawe zdjęcia frontu najnowszego modelu iPhone’a. Jego źródło nie podaje informacji wprost o który model chodzi – kolejna generacja iPhone’a 7 czy iPhone 8. Ciekawe jest to, co jego informator napisał o tym zdjęciu.

 • iOS11 beta – moje pierwsze wrażenia z użytkowania tego systemu

  Kilka dni temu postanowiłem przystąpić do programu beta, by sprawdzić najnowszą wersję iOS oznaczoną numerkiem 11. Jest to moja pierwsza taka próba i w sumie nie wiedziałem czego się spodziewać. Sama nazwa „beta” daje trochę do myślenia – że coś może nie działać, mogą być bugi itp. I w sumie tak jest. Dodam, że iOS […]

 • Apple Watch z glukometrem? Bardzo możliwe

  Jak donosi CNBC, CEO Apple – Tim Cook – został „przyłapany” na testowaniu Apple Watch z urządzeniem do pomiaru poziomu cukru we krwi. Plotki głoszą, że urządzenie jest w fazie testów klinicznych czyli ostatnia prosta. Jeżeli pomiary z tego glukometru będą dokładne, to może się szykować mała rewolucja na rynku inteligentnych zegarków.

 • Wi-Fi Calling w Orange i Play na iPhone’ach!

  Dobra wiadomość dla prawie wszystkich użytkowników iPhone’ów! Wraz z aktualizacją iOS 10.3 będzie można korzystać z opcji WiFi calling. Operatorzy komórkowi w Polsce który to obsługują to tytułowi Orange i Play oraz T-Mobile, który wprowadził tą funkcjonalność na początku stycznie tego roku. Operatorem, który nie obsługuje WiFi Calling jest już tylko Plus.

 • Czerwony iPhone – już jest!

  Czerwony iPhone… Kupowałbym. Poważnie. Ten kolor bardzo mi odpowiada, nie wspominając, że część dochodów z zakupu tego konkretnego modelu zostanie przeznaczona na szczytny cel. Minusem tej wersji kolorystycznej – product RED – jest jak zwykle cena.

 • iPhone 8 dedykowany Jobsowi?

  Na bardzo ciekawy koncept wpadli autorzy jednego z popularniejszych kanałów na YouTube poświęcony testom, recenzjom i różnej maści crash testom urządzeń z nadgryzionym jabłkiem – EverythingApplePro. Wg autorów tego konceptu iPhone 8 mógłby nawiązywać do swoich korzeni – designu pierwszego modelu iPhone’a. Wizualizacja zawiera wszystkie informacji na temat tego urządzenia zaś tył nawiązuje do urządzenia pierwszej […]