iLans - subkultura Apple g33ków

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry - recenzje

Biały iPhone pojawi się na wiosnę

Długo oczekiwana, biała wersja iPhone 4 być może już niedługo doczeka się swojej premiery, a najbardziej prawdopodobnym terminem zdaje się być wiosna przyszłego roku.

Amerykańska sieć komórkowa, AT&T, na swoich ulotkach promocyjnych sugeruje właśnie ten okres, wiosnę roku 2011 jako datę wypuszczenia białej wersji telefonu Apple. Oprócz oczywistej, kolorystycznej różnicy wobec pierwowzoru, biały iPhone 4 powinien posiadać już nowy, działający poprawnie system anten, pozbawiony wad produkcyjnych uprzykrzających życie użytkownikom oryginalnego, czarnego iPhone’a.

Brzmi ciekawie, chociaż ja osobiście chciałbym zobaczyć wersję aluminiową telefonu, która pasowałaby idealnie do aluminiowego MacBooka 13″ ;)

Tagi: , , ,

3 Komentarzy, Skomentuj lub Pinguj

  1. a ja chciałbym zobaczyć wersję przeźroczystą - taką jaka byłą wielokrotnie pokazywana w internecie. całkowicie przeźroczysty telefon :-) (wiem że na razie nie możliwe) ale wizja niezła:
    http://www.saio.pl/artykuly/koncepty_telefonow_iphone/iphone_futuristic.jpg

  2. Przezroczysta wersja z tego co widzę też jest niczego sobie ;]

Komentujesz wpis “Biały iPhone pojawi się na wiosnę”

O czym jest blog?

Piszę tutaj o Apple, ludziach, którzy nie widzą świata poza Apple oraz porady dla zwykłych userów jabłek i programistów.

Skupiać się będę tutaj też na fajnych, darmowych grach na iPhone i iPoda Touch. Jak będę miał więcej funduszy to zajmę się płatnymi grami, a jak dobrze pójdzie to nawet aplikacjami.

Nie zabraknie też bajerów i dodatków na produkty Apple.

Nie będę pisał tutaj o najnowszych ploteczkach i njusach o aktualizacjach wszystkich jabłek, od tego są inne serwisy i blogi...