Ile trzyma bateria w myszce Apple Magic Mouse 2?

No właśnie, zastanawialiście się ile wytrzyma myszka od Apple Magic Mouse 2? Tak się składa, że mam tą myszkę i jestem już po jej jednym ładowaniu. Nie zwróciłem uwagi wtedy kiedy to było i ile trzymała. Datę drugiego ładowania już zapisałem i można powiedzieć, że mam wyniki.

Dzisiaj mija dokładnie 46. dzień od ostatniego ładowania Magic Mouse 2. Poziom naładowania pokazuje dzisiaj 10%. Dodam tylko, że bateria była cały czas włączona. Nawet jak z niej nie korzystałem.

Jest to całkiem niezły wynik. Samo Apple zapowiadało, że myszka powinna wytrzymać na jednym ładowaniu około miesiąca lub dłużej. U mnie jest to grubo ponad miesiąc i jeszcze jest 10%. Mam nadzieję, że uda się jeszcze jej nie ładować ponad tydzień. Wtedy by stuknęło półtora miesiąca na jednym ładowaniu.

Myszkę Apple Magic Mouse 2 ładuje się kablem Lighthing.

Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat pojemności baterii dla tej myszki.

Aktualziacja 10.10.2017 Dzisiaj dostałem komunikat, że mam już tylko 2% energii. Po dwóch godzinach od tej wiadomość myszka padła i musiałem ją ładować. Więc 47 dni na jednym ładowaniu. Dzisiaj będę ją ładował kolejny raz i dam znać ponownie i tym razem wytrzymała.

Aktualziacja 02.12.2017 30 listopada kolejny termin w którym mojemu Magic Mouse 2 padła bateria. Czyli tutaj już ponad 50 dni, a dokładniej 52! Wynik jeszcze lepszy od poprzedniego! Nic tylko się cieszyć.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *