Baterie z iPhone 8 Plus puchną i niszczą telefony!

Apple ma problem. Kilka dni po premierze jednego ze swoich najnowszych modeli telefonów 0 iPhone 8, pojawił się problem. Skala tego jest na razie mała, ale już daje do myślenia. Azjatyckie media donoszą o dwóch przypadkach ajfonów w których bateria napuchła.

Pierwszy przypadek miał miejsce w Tajwanie, gdzie właścicielka podłączyła telefon do ładowarki. Już po 3 minutach telefon napuchł i rozkleił się. Telefon jest już w rękach Apple i przeprowadzana jest dogłębniejsza analiza.

Jeszcze ciekawszy przypadek miał miejsce w Japonii. Właściciel telefonu gdy otworzył opakowanie, ku jego zdziwieniu telefon był już napuchnięty i rozklejony jak w przypadku pani z Tajlandii. Zobaczcie na poniższe zdjęcia tego właściciela

Wszystkie te przypadki wiąże się z wadliwą baterią. Niepotwierdzone informacje mówią, że producentem baterii do iPhone 8 jest ta sama firma, która produkowała baterie do Samsunga Galaxy Note S7 – Amperex Technology Limited (ATL). Oczywiście mogą to być zupełnie niepowiązane ze sobą przypadki i nie musi to oznaczać, że iPhone 8 skończy tak samo jak Galaxy Note S7.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *