iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

Tak będzie wyglądał iPhone 8!

Jeden z developerów iOS odkrył rysunek iPhone’a 8. Wszystko za sprawą firmware’u do HomePoda – inteligentnego głośnika Apple. W jego kodzie źródłowym została zaszyta grafika przedstawiająca front telefonu! W dalszej części wpisu znaleziony obrazek oraz opis czujników znajdujących na pasku.


Wygląd iPhone 8

  • Nowy iPhone 8 będzie posiadał bardzo dużą powierzchnię użytkową.
  • Nie widać na nim przycisku Home.
  • W górnej części telefonu znajdować się będzie czujnik podczerwieni odpowiadający za rozpoznawanie twarzy.

Zdaniem odkrywcy tego rysunku – Steve Troughton-Smith – jest to stuprocentowe potwierdzenia tego jak będzie wyglądał iPhone 8. Dodatkowym potwierdzeniem jest fakt, że ta grafika została znaleziona w module odpowiedzialnym za autoryzację użytkownika – PassKitUIFoundation. Plik z obrazkiem nosi nazwę Payment_glyph_phone-D22.caar.

Jeżeli dodamy do tego inny przeciek z chińskiej fabryki, który ukazał się w Weibo, pokazujący instrukcję wyjmowania tacki na kartę SIM, to można być bardziej niż pewnym jak będzie wyglądał nowy model telefony z nadgryzionym jabłkiem.

iPhone8 - tacka na kartę SIM

Brak komentarzy, Skomentuj lub Pinguj

Komentujesz wpis “Tak będzie wyglądał iPhone 8!”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.