iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

iPhone 8 będzie miał swoją premierę razem z iPhonem 7S, 3 kolory i ograniczona dostawa

KGI Securities właśnie poinformowało, że ma nowe wiadomości na temat zbliżającej się we wrześniu konferencji Apple. KGI przewiduje, że Apple ogłosi wszystkie 3 modele telefonu iPhone (4,7-calowy LCD, 5,5-calowy wyświetlacz LCD, 5,8-calowy OLED) z zastrzeżeniem, że model OLED pojawi się później dla szerszej publiczności oraz dostępność tego modelu będzie mocno ograniczona.


W raporcie eksperci z KGI przewidują, że masowa produkcja iPhone’a 8 rozpocznie się w połowie września, a nie jak początkowo zakładano – w połowie października. W ostatnim kwartale tego roku iPhone 8 będzie dostępny tylko w nakładzie 2-4 mln sztuk.

Wszystkie nowe modele telefonów będą dostępne tylko w 3 kolorach: czarny, srebrny oraz złoty. Cena iPhone’a OLED może być mocno zaporowa – dużo większa niż cena 5,5 calowego iPhone’a Plus.

Raport KGI przewiduje również, że wszystkie modele telefonów będą wspierały tzw „fast charging” (szybkie ładowane) po kablu USB-C, który może być sprzedawany osobno. Najdroższa wersja iPhone’a 8 będzie bezramkowa.

Brak komentarzy, Skomentuj lub Pinguj

Komentujesz wpis “iPhone 8 będzie miał swoją premierę razem z iPhonem 7S, 3 kolory i ograniczona dostawa”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.