iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

Nowe kolory iPhone’a 8?

Benjamin Geskin, który słynie z ciekawych przecieków na temat najnowszych modeli telefonu iPhone, na swoim Twitterze wypuścił kolejnego newsa wraz ze swoją autorską wizualizacją. Tym razem twierdzi, że iPhone 8 może mieć w swojej ofercie zupełnie nową gammę kolorów.


Jeśli wierzyć plotkom Benjamina, to iPhone 8 będzie miał lustrzane wykończenie tylnej obudowy. Lustrzane to może być za dużo powiedziane, ale na pewno na bardzo wysoki połysk. To wykończenie może występować w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym.

Ta opcja może się szczególnie spodobać płci żeńskiej, bo z torebki będzie mógł zniknąć jeden zbędny gadżet – lusterko.

Nowe kolory iPhone 8

Nie wydaje mi się by Apple szło w tym kierunku. O ile takie wykończenie jest bardzo efektowne, to utrzymanie tylnej obudowy w stanie idealnym będzie graniczyło z cudem. Z takimi właśnie problemami borykali się użytkownicy iPhone’a 7 w kolorze Onyx. Z drugiej strony może o to chodzi molochowi – porysowane urządzenia będą się szybciej i chętniej wymiać na te same lub nowsze modele.

 

Brak komentarzy, Skomentuj lub Pinguj

Komentujesz wpis “Nowe kolory iPhone’a 8?”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.