iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

iPhone 8 będzie można naładować bezprzewodowo

Pojawiły się właśnie kolejne plotki na temat przyszłej wersji iPhone’a. Tym razem coraz prawdopodobne są informacje o tym aby Apple udostępniło nam możliwość bezprzewodowego ładowania urządzenia.


Jak donosi serwis NIKKEI w fabrykach Foxconn miały rozpocząć się prace nad (testowych narazie) module bezprzewodowego ładowania telefonu. Proszę nie mylić tego z ładowaniem indukcyjnym. Ta funkcja miała by się pojawiać właśnie na 10. rocznicę urodzin iPhone’a. Pierwsze plotki na temat ładowania bezprzewodowego w tym telefonie pojawiały się już w marcu tego roku.

Apple będzie chciało podnieść poprzeczkę znacznie wyżej jeśli chodzi o ładowanie bezprzedowowe iPhone’a. Czy będzie ono już w najbliższej wersji iPhone będzie zależało od testów.

Co więcej w serwisie BGR pojawiła się informacja o tym, że Apple wraz z firmą Energous pracuje nad zupełnie nową technologią, która umożliwi ładowanie telefonu na odległość! Czyli ładowarka będzie w innym kącie pokoju, telefon na drugim końcu a bateria będzie się ładowała. Zasięg takiej ładowarki miałby mieć około 4 metrów.

Energous zajmuje się technologią bezprzewodowego ładowania. 70% dochodów firmy pochodzi ze współpracy z Apple.

Brak komentarzy, Skomentuj lub Pinguj

Komentujesz wpis “iPhone 8 będzie można naładować bezprzewodowo”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.