iPhone 8 ma być wyjątkowy

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy kupować iPhone’a 7, to wszystko wskazuje na to, że lepiej będzie jak wstrzymasz się z zakupem do następnego roku.

Tak się składa, że kolejna premiera iPhone’a (iPhone 8) która będzie miała miejsce w następnym roku ma być bardzo wyjątkowa. A to dlatego, że w 2017 roku będzie okrągła rocznica. To będzie już 10 lat od daty premiery pierwszego telefonu z nadgryzionym jabłkiem.

Z tego właśnie powodu wielu specjalistów uważa, że w wersji „7” specjalnie nie było radykalnych zmian, gdyż wszystko zostało już zaplanowane na następny rok.

iphone8-koncept

Koncept iPhone’a 8 wykonany przez Veniamina Geskina na podstawie doniesień jakie pojawiły się w ostatnim czasie o tym urządzeniu.

W kilku punktach postaram się wyjaśnić dlaczego iPhone 8 ma być wyjątkowym i innym niż ostatnie modele.

 1. Wszystko wskazuje na to, że ten model będzie wyposażony w ekran OLED, który jest dużo jaśniejszy i tworzy bardziej żywe kolory.
  • Apple prowadzi rozmowy z LG na temat dostarczenia ekranów OLED.
 2. Ming-Chi Kuo z KGI Securities uważa, że ogromna popularność modelu Jet Black (ten czarny błyszczący kolor) ma skłonić Apple do:
  • Stworzenia ekranu z zakrzywionymi rogami (tak jak ma to obecnie Samsumg Galaxy Edge) z przodu i z tyłu z wykorzystaniem tzw. szkład 2.5D.
  • Użycia stali nierdzewnej która w połączeniu ze szkłem ma stworzyć produkt jeszcze bardziej premium (jeszcze bardziej pożądany).
 3. Apple będzie chciało stworzyć iPhone’a w ceramicznej obudowie.
  • W 2006 roku Apple złożyło wniosek o patent na ceramiczną obudowę telefonu.
  • Apple stworzyło ceramiczną kopertę dla Apple Watch.

Jeżeli te wszystkie spekulacje potwierdzą się, to iPhone 8 rzeczywiście może okazać się „wyjątkowym”


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *