iPhone 8 już w 2017? To całkiem możliwe

Nie minął miesiąc od premiery najnowszego modelu telefonu Apple – iPhone 7, a już pojawiają się informacje o iPhone 8! Jak donosi BusinessInsider powołując się anonimowego informatora z Izreala „ósemka” ma się charakteryzować dość radykalną zmianą designu urządzenia!

Nowa wersja iPhone’a ma być edge-to-egde. Czyli ma być pozbawiona wszelkich kantów. Sensor linii papilarnych oraz przednia kamera ma być integralną częścią telefonu. Cały przedni panel telefonu będzie interaktywny.

Część hardware’owa iPhone 8 jest tworzona Herzliya (Izraelski oddział Apple), miejscu, gdzie zawsze są produkowane całkiem nowe urządzenia. Pracownik informuje, że ta wersja na pewno będzie różniła się od poprzednich, bo od dłuższego czasu ostatnie modele nie różnią się wyglądem od poprzedników.

iPhone 8 zamiast iPhone 7S? Pracownik Apple również wypowiadał się o nowej wersji iPhone’a jako iPhone 8. Cykl wydawniczy tych urządzeń podpowiada, że kolejną wersją powinna być seria „S”. Pojawiają się opinie, że wersja „ósma” ma być na tyle rewolucyjna, że Apple będzie chciało złamać swój dwuletni cykl wydawniczy.


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „iPhone 8 już w 2017? To całkiem możliwe”

  1. Awatar Applee86

    muszą trochę nadmuchać sytuację, ale przyznam że sam się zaciekawiłem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *