iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

iPhone 8 już w 2017? To całkiem możliwe

Nie minął miesiąc od premiery najnowszego modelu telefonu Apple – iPhone 7, a już pojawiają się informacje o iPhone 8! Jak donosi BusinessInsider powołując się anonimowego informatora z Izreala „ósemka” ma się charakteryzować dość radykalną zmianą designu urządzenia!


Nowa wersja iPhone’a ma być edge-to-egde. Czyli ma być pozbawiona wszelkich kantów. Sensor linii papilarnych oraz przednia kamera ma być integralną częścią telefonu. Cały przedni panel telefonu będzie interaktywny.

Część hardware’owa iPhone 8 jest tworzona Herzliya (Izraelski oddział Apple), miejscu, gdzie zawsze są produkowane całkiem nowe urządzenia. Pracownik informuje, że ta wersja na pewno będzie różniła się od poprzednich, bo od dłuższego czasu ostatnie modele nie różnią się wyglądem od poprzedników.

iPhone 8 zamiast iPhone 7S? Pracownik Apple również wypowiadał się o nowej wersji iPhone’a jako iPhone 8. Cykl wydawniczy tych urządzeń podpowiada, że kolejną wersją powinna być seria „S”. Pojawiają się opinie, że wersja „ósma” ma być na tyle rewolucyjna, że Apple będzie chciało złamać swój dwuletni cykl wydawniczy.

Jeden komentarz, Skomentuj lub Pinguj

  1. muszą trochę nadmuchać sytuację, ale przyznam że sam się zaciekawiłem :)

Komentujesz wpis “iPhone 8 już w 2017? To całkiem możliwe”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.