Jak szybciej naładować telefon iPhone?

Czy przypadkiem nie mieliście potrzeby naładować swój telefon szybciej niż normalnie? Za 20-30 min trzeba wyjść a telefon ma mało energii? Power banku nie masz. Zostało tylko gniazdko a czas ucieka. Jak szybciej naładować telefon iPhone? Dzisiaj przedstawiam Wam bardzo prosty trik, który stosuję w takich sytuacjach. Co więcej – bardzo fajnie działa.

W takich sytuacjach można zrobić tylko jedno. No dobra, dwie rzeczy. Tą jedną, kluczową czynnością jest… włączenie trybu samolotowego! Dlaczego tryb samolotowy? Gdyż:

  • W tym trybie wyłączane jest połączenie z siecią GSM – które cały czas musi być nawiązane by odbierać SMS-y, połączenia internetowe itp.

Dzięki temu, że telefon nie musi robić tego w tle bateria nie jest aż tak bardzo obciążona. Dlaczego ładowanie baterii będzie trwało krócej.

Ta, jakże, prosta sztuczka uratowała mi kilka razy życie. Szczególnie na lotniskach, gdzie podczas lotu używa się telefonu by zabić nudę. Między jednym a drugim lotem gdzie zazwyczaj trwało to maksymalnie 2 godziny byłem w stanie naładować prawie do pełna mojego iPhone’a.

Warto jeszcze wyłączyć wszystkie inne aplikacje które działają w tle lub nie zostały zamknięte. Mam nadzieję, że ten prosty opis pomoże Ci szybciej ładować iPhone :).1

 


Opublikowano

w

, ,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *