Jak włączyć iPhone bez przycisku?

Tym wpisem rozpoczynam na blogu serię porad dla użytkowników iPhone i innych urządzeń mobilnych z logiem Apple. Dzisiaj pierwszy z nich – Jak włączyć iPhone gdy popsuje się nam przycisk power? Czasami jest tak, że przycisk się popsuje w telefonie.

Na szczęście bez tego przycisku można żyć. Gdy telefon się nam np. rozładuje, to wbrew pozorom włączenie iPhone’a jest banalnie proste. Można to zrobić na dwa sposoby (tak naprawdę jest jeden sposób).

Uwaga, uwaga…

Wystarczy iPhone podłączyć do zasilania. Wtedy sam się włączy :). A jak wiadomo, zasilać można na dwa sposoby – ładowarka lub po kabelku USB podłączając do komputera. Gdy iPhone się włączy podczas ładowania, trzeba będzie odczekać dłuższą chwilę gdy będzie naładowany w odpowiednim stopniu aż telefon będzie można używać. Wtedy trzeba będzie tylko wprowadzić PIN i/lub kod odblokowujący telefon (jeśli takowy jest ustawiony).


Opublikowano

w

, ,

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Jak włączyć iPhone bez przycisku?”

  1. Awatar Łukasz
    Łukasz

    Niby głupi wpis, ale w ostatnim czasie miałem dwie prośby o pomoc z tym związane. Szczególnie osoby nietechniczne nie mają pojęcia o takim oczywistych oczywistościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *