iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

Naiwni fani Apple uwierzyli reklamie o wodoodpornym iPhonie

Jak podaje serwis SkyNews, duża liczba użytkowników iPhone’ów i iPadów dała się nabrać na fałszywą reklamę Apple, które mówiła ich urządzenia po aktualizacji do iOS 7 staną się wodoszczelne!


Wszystko za sprawą powyższej reklamy, która rozchodziła się po serwisach społecznościowych tak jak Facebook czy Twitter. Reklama, która została stworzona w stylu Apple.  Wszystko się zgadzało – białe tło, minimalistyczna czcionka, układ grafiki, krój czcionki. Wszystko to wydało się autentyczną informacją i użytkownicy uwierzyli, że po aktualizacji do najnowszej wersji iOS 7 ich urządzenie stanie się wodoszczelne!

Oczywiście znaleźli się testerzy nowej cechy ich urządzenia. Nie potrafię wyobrazić sobie ich miny gdy uświadomili sobie, że zostali zrobieni w WIELKIE JAJO! :). Powstaje zatem pytanie – czy fani Apple bezgranicznie wierzą Apple? :)

Nieoficjalnie mówi się, że za tym żarcikiem stoją użytkownicy 4chan.

Tak prezentuje się reklama w całości:

Jeden komentarz, Skomentuj lub Pinguj

Komentujesz wpis “Naiwni fani Apple uwierzyli reklamie o wodoodpornym iPhonie”

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.