Kilka fajnych, darmowych gier na iPhone i iPad

Sezon przecen i darmowych gier się zbliża wielkimi krokami. Co chwilę pojawiają się w AppStore jakieś darmowe gry, ale nie zawsze są te najfajniejsze czy najlepsze. Dzisiaj podrzucę Wam linki do darmowych wersji tych gier:

Flight Control – tą grę zawsze chciałem mieć. Naszym zadaniem jest sterowanie różnymi jednostkami powietrznymi i doprowadzenie ich (w bezpieczny sposób) na lądowisko. Gra jest w tej chwili za darmo na iPhone i iPad.

Minigore to akurat gra którą już mam. Bardzo fajna i wciągająca. Typowy shooter. Chodzimy jedną z postaci (mamy do wyboru dużo i odblokowują w zależności od zdobytych punktów) i zabijamy potworki, które pojawiają się znikąd. Jeśli dorzucimy do tego informację o tym, że mamy różne poziomy trudności, różne bronie i różne potwory, to mamy idealny przepis na bardzo wciągającą grę :). [klik]


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Kilka fajnych, darmowych gier na iPhone i iPad”

  1. Awatar GSMchoice

    Witam, chciałam zapytać czy istnieje możliwość podesłania Panu aplikacji lub gry na iPada/iPhona napisanej przez nasz zespół do recenzji?? Jeśli jest taka możliwość to bardzo proszę o informację jak się mogę skontaktować z Panem, gdyż niestety na stronie nie znalazłam żadnych danych kontaktowych.

    Pozdrawiam serdecznie
    Anna Kurpesa
    games.gsmchoice.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *