iSlash

Nie wiem dlaczego, ale mam fazę na ninja, tzn. wszystko co ma z tym związek biorę, gry, programy, tapety itp. Tak też się stało w przypadku gry iSlash, zdecydowanie zręcznościowej i tylko pozornie wyglądającą na łatwą do przejścia.

O co chodzi?
Naszym celem w grze, jest odrąbanie części platformy po której latają gwiazdki ninja (shurikeny). „Biegają” one sobie w cały świat, z różnymi prędkościami. Proste to jest gdy jest mało gwiazdek i wolno latają, ale wraz ze zdobywanymi skillami robi się coraz ciekawiej. Nie trudno zauważyć więc, że jest to gra mocno zręcznościowa.

Na powyższym obrazku widać grę w akcji. Różnego rodzaju gwiazdki, drewniana platforma z przeszkodami (metalowe wykończenie, którego nie da się przeciąć), bambus, który wskazuje jaka część platformy została odrąbana. Na tym bambusie dość ważnym elementem jest czerwona szarfa, która pokazuje nam ile jeszcze trzeba odrąbać :).

Duellogames zapewniło nam trochę bajerów w postaci pomocnych artefaktów np. dynamity czy buddy, które pozwalają nam zniszczyć jedną (losową) gwiazdkę czy na jakiś czas zwolnić czas.

Grze towarzyszy klimatyczna muzyka.

Niewątpliwie jest to wciągająca gra i polecam ją każdemu na długie, autobusowe podróże, tym bardziej że nie jest droga – niecałe 1 euro.

[kup]


Opublikowano

w

, ,

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „iSlash”

  1. Awatar Ender

    Polecam, gra się świetnie, ale uwaga – wciąga ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *