iLans.pl – blog o Apple

O produktach Apple, porady, ciekawostki, darmowe gry – recenzje

Kolejna reklama Microsoftu antyApple

W sieci pojawiła się nowa reklama Microsoftu, która pokazuje m.in. że komputery Apple są za drogie. Fabuła reklamy jest następująca: dziewczyna ma 1000$ na zakup laptopa (17″). W pewnym momencie wchodzi Apple Store i po chwili wychodzi mówiąc, że nie znalazła nic w tej cenie. W samochodzie mówi, że „nie jest zbyt fajnie być posiadaczem Maka„. Potem idzie do innego sklepu i kupuje swój nowy laptop za 1000$, a nawet mniej.


Jak to już, tradycyjnie, bywa z reklamami Microsoftu, który pokazuje różnego rodzaju „wady” Apple, wywałała kolejne dyskusje na temat sensu wydawania kasy na te komputery. Taka zarzarta dyskusja się toczy m.in. na Antywebie. Z kolei Przemek dopatrzył się w tej reklamie jakiś przekrętów, że niby dziewczyna wogóle nie odpowiedziła sklepu – tylko weszła i wyszła, bo pan w paski jest cały czas w kadrze jak wchodzi i wychodzi ze sklepu.

Ah ten fanatyzm i dozgonne oddanie Apple ;)

Jeden komentarz, Skomentuj lub Pinguj

  1. Zacznijmy od tego, że 1000 dolarów pisze się $1000

Komentujesz wpis “Kolejna reklama Microsoftu antyApple”

Chcesz być na bierząco? Śledź iLans.pl na Facebooku!

Witaj na blogu o Apple!

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych produktach Apple, porady oraz recenzje sprzętu. Nie zabraknie też informacji o ciekawych grach na iPhone'a czy iPada.